Afgelopen dinsdag werd de NYSE Euronext geopend door een bijzondere gast; stripheld Donald Duck. De woerd gaat zich de komende tijd verdiepen in financiën. Hij doet dat niet om rijk te worden zoals zijn oom (want met Donalds geluk zou dat er sowieso al niet in zitten), maar om op een educatieve en humoristische manier de weekbladlezers wat bij te brengen.
Donald opende de beurs met een klap op de gong. Hij werd daarbij geholpen door verscheidene topmensen van The Walt Disney Company Benelux en Europa. Ook een samenwerking met het
Geldmuseum en deelname aan de
Week van het Geld staan op het programma.
Op de Donald Duck website is reeds
een cursus van Oom Dagobert te vinden waarin hij uitlegt hoe de aandelenbeurs werkt.
 |
|
Over de auteur; Elja Trum Elja is in het dagelijks leven actief als e-commerce consultant bij Directshop. Naast Socialstock beheert hij tevens het succesvolle fotografieblog Photofacts. Sinds 2009 handelt hij op de beurs.
|